Deelnemers DHS 2015

Jeroen Vogelsang
Jan Mooij
Dennis Curvers
Joost Brouwer
Kevin de Bruin
Dennis Lunter
Joachim Nijland
Ricardo link
Harold Wolbers
Paul Nieuwehuizen
Ronald marees
Enteny Klarenbeek
Edwin de Wit
Marcel Groenia
Franc Tomasouw
Rene Lengers
Arjan Groot
Dyon Huiberts
Sander Menkveld
Olof Glorie
Domonic Mann
Ramon Bakker
Ger Booij
Marcel Broers
Paul Berbee
Gerben Mollema
Nico Graaf
Fran├žois Flisijn
Teun Burgers
Kees van der Pijl
Jan M. Muijs
Henk Weijerstrass
Fred Smit
Emile Seegers
Dirk jan Silver
Jan-Willem Schutte
Kees Portegijs
Cees van Amsterdam
Jan vd Star
Paul Lako
Lucas Bakker
Charles van der Mark
Peter van Veen
Ron de Groot
Janey van Dorst
Suzan Nieman
Lianne Vos
Maaike Hoogland
Nathalie Nelemans
Marieke van Lierop
Mirjam Veeninga
Carola Ellen
Susanne van den Hooff
Petra Faber
Marga van der Meer
Paula Benders

Teams

ASM runners
Tropicals
Subtoppers
Jongenlui
EdTwanenPeet
Team Be Tough
De Witte Hartjes 2.0
De Vandaaltjes
team 6  SV-Sportlust
Souplesses
De Smitjes
Hardloopteam33
Running South
Sportlust team 5
Running Ladies
De Doorzetters
Judith Feskens
Noordkop Running Babes

 

 

 

Aanmelden clubblad

Clubblad sv.Noordkop


Ontvang HTML?

Hoornse parkcross 2012 PDF Afdrukken E-mailadres

Het prut zit weer achter de oren en de eerste hobbels zijn weer beklommen. Kortom het cross seizoen is 28 oktober van start gegaan!!  De ParkCross is traditioneel de eerste wedstrijd in een reeks crossjes.Een groot deel van de groep bereid zich voor op het NK cross en komt zo lekker op stoom.
In de ochtend waren het de junioren die de lat voor de rest al hoog legden.
 
 Bij jongens en meisjes -12 liepen ze een km-ers parcours met heuvels en bochten.Zowel de jongens als de meisjes race werdt door een Noordkopper gewonnen.Bij de jongens was het Djoao Lobles in 3.20 min die als 1e over de finish kwam.Vince van Dalen liep ook een erg sterke race en kwam als 5e over de finish in 3.42 min.Verder liep Ryan Steenvoorden voor Noorkop naar een 15e plaats in 4.04 min.
 
 In het veld bij de meisjes was het Noa Zoon die met de overwinning naar huis ging.Met een sterke, aanvallende race, in 3.26 min bleef ze teamgenoot Isa Raadgers net voor.Isa kwam als 3e over de streep in 3.34 min. Op de 8e plaats was het Noelle Driessen die een sterke race liep met een eindtijd van 4.02 min.
 
 In de race van de jongens en meiden -15 was het Emille Lammers die de kleuren van Noordkop verdedigde.De race was sterkbezet en er werd hard gelopen Emille kwam binnen als 8e in 6.51 min over 1850m.
 
 Een heftige strijd was er bij de jongens -19.Zij liepen een race over 2700m. Nadat een sterke kopgroep uit elkaar was gevallen bleek Joey Steenvoorden de sterkste van de groep.Joey kwam binnen als 3e loper in een tijd (rond) 9.20 min. Joey bleef teamgenoten Hessel Arensman (AV Texel) 4e in 9.24 min en Tim Tesselaar 5e in 9.29 min net voor. Maar wat hebben ze er een prachtige strijd voor geleverd!
 
 Bij de wedstrijd voor de dames (5800m) hadden we een sterke troef.Meteen na de start liet Charissa Czech zien dat ze goede benen heeft.In een bekeken race liep ze naar een goede 2e plaats in een sterk veld Met een goede tijd van 21.48 min gaf ze maar weinig toe op de winnares.Jessica de Visser liep in dezelfde wedstrijd naar een 12e plaats in 28.44 min.
 
 In het sterke veld bij de mannen werdt er een race gelopen over 7800mYunis Abu Stitan was voor vele de verrassing van de dag.Met een aanvallende race kon hij lang meestrijden om de overwinning.Tot de laatste ronde kon hij mee en hij finishte als 2e in 26.05 min.Jaap Witte (AV Texel) kon niet laten zien wat hij in zich heeft.Alsnog kwam hij als 8e over de finish in 27.44 min.Raymond Koen kon niet mee in het geweld van alle toplopers en finishte als 10e in 28.17 min.
 
 
 
 -12 Jongens/meisjes (1000m)
 Djoao                  3.20 min 1e
 Noa                     3.26 min 1e
 Isa                       3.34 min 3e
 Vince                   3.42 min 5e
 Noella                 4.02 min 8e
 -15 Jongens (1850m)
 Emille                6.51 min 8e
 -19 jongens (2700m)
 Joey                 9.20 min 3e
 Hessel            9.24 min 4e
 Tim                   9.29 min 5e
 Dames (5800m)
 Charissa        21.48 min 2e
 Jessica           28.44 min 12e
 Heren (7800m)
 Yunis              26.05 min 2e
 Jaap              27.44 min 8e
 Raymond     28.17 min 10e

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
 

Routeplanner

Vul uw adres in en wij maken voor u de route naar de Atletiekbaan


Bezoeken

´╗┐
Bezoekers vandaag:15
Gisteren:193
Deze maand4538
Vorige maand6309
Dit jaar:4538
Max.bezoek per dag:2264
Totaal285757
Teller sinds:12-03-2010
sv Noordkop atletiek