programma winterseizoen pupillen

 

PUPILLEN IN HET WINTERSEIZOEN 2016/2017

Met ingang van 1 november a.s. veranderen alle pupillen van leeftijdscategorie.

Met deze nieuwe indeling gaan de pupillen al vanaf maandag 3 oktober volgens onderstaand

schema trainen :

Geboortejaar :        categorie :              tijdstip :                                  locatie :

2010                       mini                        maandag  17.00-18.00 u      Sporthal Sport aan Zee 2

2009                           C                        maandag  17.00-18.00 u      Sporthal Sport aan Zee 2

2008                           B                        maandag  17.00-18.00 u      Sporthal Sport aan Zee 2

2007                     A 1e jaars                 maandag   18.15-19.30 u      Sporthal Sport aan Zee 2

2006                     A 2e jaars                 maandag   18.15-19.30 u      Sporthal Sport aan Zee 2

2005                     jun D 1e jaars           woensdag   17.30-18.30 u      Sporthal Sport aan Zee 2

De zaaltraining wordt, net zoals het afgelopen jaar, gegeven in de sporthal Sport aan Zee 2 gelegen

naast het Lyceum aan Zee aan de Drs. F. Bijlweg 6. U kunt de auto parkeren op het parkeerterrein

bij verpleeghuis Den Koogh. De fiets kan voor de ingang van de sporthal gezet worden.

Alle pupillen kunnen vanaf 8 oktober op zaterdagmorgen van 09.00-10.00 u deelnemen aan de

bostraining in “Donkere Duinen”. Er wordt gestart bij de ingang van het bos.

Nadere informatie kan via de trainers verkregen worden.

Januari

Za 14 januari :                                    2e voorronde district-cross AV Castricum, Castricum

Za 21 januari :                                   2e voorronde boscross Donkere Duinen

Za 28 januari :                                    Indoorwedstrijd Wieringerwerf

Februari

Za 4 februari :                                    3e voorronde district-cross DOKEV, Anna Paulowna

Za 18 februari :                              indoorwedstrijd Phanos Amsterdam (ook voor CD jun)

Za 18 februari t/m zo 26 februari :     VOORJAARSVAKANTIE

                                                                     Geen zaaltraining!

                                                                     18 februari : wel bostraining!

                                                                     25 februari : geen bostraining!

Maart

Za 4 maart :                                       3e voorronde boscross Donkere Duinen

Za 11 maart :                                      finale district-cross AAC, Amsterdam

Za 18 maart :                                      indoorwedstrijd Heerenveen (ook voor CD-jun)

April

Za 1 april (onder voorbehoud)           finale boscross bij DOK aan de Guldemondweg

Voor vragen kunt u terecht bij het wedstrijdsecretariaat : Peter Jacobs , Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Inschrijven Ingeloop 2017

Deelnemers Ingeloop 2017

Frits Kraaij
Henk Ossebaar
Joop Menke
Annemarie van Doorn
Sjoerd en Brigitte v Graafeijland
Ron van Buuren
Dennis Curvers
Sjoerd Krijns
Ralph de Gast
Peter Laan
Trudi en Ruud
Pieternel Ruiten
Roel Verschoor
Peter Schuijt
Gabriele Ferrari
Marianne Meijer
maarten dijker
Nel Pot
Judith hartman
chris vermeulen
Danny den Boer
Willeke Maas
chris van kooten
Petra de Bock
Wim Ouwens
RuuRd Boomstra
Tineke Mellema
Inge Sijnesael
Herman Lammers
Marianne Bremer
Johan Schoonheden
Edwin Agema
Helma Sandkuijl
Frits van Twuyver
Chris Everhardus
Lammert Jager
henk mosk
Ineke Smit
Myra van Es
Peter van der Heide
Simon Abbink



Agenda Wedstrijden e.d.

4juli
2017 7:00 pm - 10:00 pm
Halve marathon in 3 dagen
19juli
2017 7:00 pm - 10:00 pm
Zee van Tijd Strandloop
2aug
2017 7:00 pm - 10:00 pm
Zee van Tijd Strandloop
30aug
2017 7:00 pm - 10:00 pm
Overlevingsloop 2017