jongens mini                
600m 4 deelnemer(s)    
1 206 Kiekebos, Sam 2011 Noordkop 2.46.2      
2 208 Mulder, Bram 2012 Noordkop 3.02.9      
3 207 Lewakabessy, Stijn 2010 Noordkop 3.06.3      
4 209 Weert, Thijmen de 2012 Noordkop 3.40.8      
pl Naam vereniging geb Verspringen Balwerpen ptn    
1 Sam Kiekebos Noordkop 2011 2.49 8.74 342 ptn    
2 Stijn Lewakabessy Noordkop 2010 2.09 8.80 264 ptn    
3 Bram Mulder Noordkop 2012 2.00 5.67 172 ptn    
4 Thijmen de Weert Noordkop 2012 1.93 5.59 156 ptn    
                 
meisjes mini                
600m 2 deelnemer(s)    
1 211 Weert, Mirthe de 2010 Noordkop 2.47.6      
2 210 Darphorn, Mila 2010 Noordkop 3.16.4      
pl Naam vereniging geb Verspringen Balwerpen ptn    
1 Mirthe de Weert Noordkop 2010 2.32 11.02 354 ptn    
2 Mila Darphorn Noordkop 2010 2.08 7.28 228 ptn    
                 
Jongens pupillen C              
600m 8 deelnemer(s)    
1 224 Roelink, Rover 2009 Noordkop 2.17.8      
2 222 Zoutzeling, Finn 2009 Noordkop 2.29.6      
3 223 Polmans, Odin 2009 Noordkop 2.30.5      
4 219 Darphorn, Stan 2009 Noordkop 2.31.8      
5 217 Man, Tycho de 2009 Noordkop 2.42.0      
6 220 Boonstra, Jelte 2009 Noordkop 2.49.5      
7 218 Smith, Lucas 2009 Noordkop 3.01.5      
8 221 Arts, Timo 2009 Noordkop 3.02.3      
pl Naam vereniging geb Verspringen Balwerpen ptn    
1 Rover Roelink Noordkop 2009 3.08 23.15 694 ptn    
2 Odin Polmans Noordkop 2009 2.98 14.20 543 ptn    
3 Tycho de Man Noordkop 2009 2.66 11.48 431 ptn    
4 Finn Zoutzeling Noordkop 2009 2.40 12.06 390 ptn    
5 Lucas Smith Noordkop 2009 2.32 12.10 374 ptn    
6 Stan Darphorn Noordkop 2009 2.11 11.63 324 ptn    
7 Timo Arts Noordkop 2009 2.02 11.82 309 ptn    
8 Jelte Boonstra Noordkop 2009 2.20 9.85 307 ptn    
                 
Meisjes pupillen C              
600m 5 deelnemer(s)    
1 213 Smits, Leila 2009 Noordkop 2.21.6      
2 212 Roelink, Robin 2009 Noordkop 2.33.2      
3 336 Schotman, Indy 2009 Noordkop 2.35.4      
4 214 Boer, Luca de 2009 Noordkop 2.42.6      
5 216 Hoogland, Sana 2009 Noordkop 2.57.6      
pl Naam vereniging geb Verspringen Balwerpen ptn    
1 Robin Roelink Noordkop 2009 3.07 16.08 591 ptn    
2 Leila Smits Noordkop 2009 2.88 16.37 558 ptn    
3 Indy Schotman Noordkop 2009 2.70 15.35 506 ptn    
4 Luca de Boer Noordkop 2009 2.71 12.76 464 ptn    
5 Sana Hoogland Noordkop 2009 2.38 13.27 407 ptn    
                 
Jongens pupillen B              
1000m 6 deelnemer(s)    
1 284 Geestman, Lenn 2008 Noordkop 3.58.0      
2 283 Graaf, Jenayro van der 2008 Noordkop 4.12.0      
3 282 Weert, Jaron de 2008 Noordkop 4.31.3      
4 281 Prins, Yanic 2008 Noordkop 4.32.7      
5 225 Bakker, Fabio 2008 Noordkop 4.45.4      
6 280 Mulder, Thom 2008 Noordkop 4.47.1      
pl Naam vereniging geb Hoogspringen Balwerpen ptn    
1 Jenayro van der Graaf Noordkop 2008 1.10 16.46 681 ptn    
2 Yanic Prins Noordkop 2008 0.90 25.70 662 ptn    
3 Lenn Geestman Noordkop 2008 0.95 21.76 648 ptn    
4 Jaron de Weert Noordkop 2008 0.90 19.84 584 ptn    
5 Thom Mulder Noordkop 2008 0.95 16.40 570 ptn    
6 Fabio Bakker Noordkop 2008 0.85 10.06 386 ptn    
                 
Meisjes pupillen B              
1000m 6 deelnemer(s)    
1 286 Bijl, Lieke 2008 Noordkop 4.07.0      
2 287 Groot, Pink 2008 Noordkop 4.09.0      
3 289 Olij, Amber 2008 Noordkop 4.25.0      
4 288 Postmus, Iris 2008 Noordkop 5.07.2      
5 285 Leeuw, Lilian de 2008 Noordkop 5.11.6      
6 290 Magielsen, Aukje 2008 Noordkop 5.27.6      
pl Naam vereniging geb Hoogspringen Balwerpen ptn    
1 Amber Olij Noordkop 2008 1.00 24.92 725 ptn    
2 Lieke Bijl Noordkop 2008 1.00 22.14 689 ptn    
3 Pink Groot Noordkop 2008 0.90 11.69 454 ptn    
4 Lilian de Leeuw Noordkop 2008 0.85 10.49 394 ptn    
5 Aukje Magielsen Noordkop 2008 0.75 14.35 390 ptn    
6 Iris Postmus Noordkop 2008 0.85 8.72 358 ptn    
                 
Jongens pupillen A(1e jrs)              
1000m 4 deelnemer(s)    
1 291 Ellen, Noah 2007 Noordkop 4.12.4      
2 294 Poortvliet, Alex 2007 Noordkop 4.22.4      
3 293 Wal, Wessel van der 2007 Noordkop 4.32.1      
4 292 Touwen, Tijn 2007 Noordkop 4.58.8      
pl Naam vereniging geb Verspringen Kogelstoten ptn    
1 Tijn Touwen Noordkop 2007 3.19 5.12 705 ptn    
2 Noah Ellen Noordkop 2007 3.17 4.92 688 ptn    
3 Wessel van der Wal Noordkop 2007 3.19 4.00 625 ptn    
4 Alex Poortvliet Noordkop 2007 2.64 4.07 521 ptn    
                 
Jongens pupillen A(2e jrs)              
1000m 5 deelnemer(s)    
1 309 Jansen, Tom 2006 Noordkop 3.46.1      
2 307 Gombault, Pol 2006 Noordkop 3.53.7      
3 306 Prins, Gino 2006 Noordkop 4.11.5      
4 305 Nuijen, Pim 2006 Noordkop 4.20.0      
5 308 Kok, Bas 2006 Noordkop 4.22.7      
pl Naam vereniging geb Verspringen Kogelstoten ptn    
1 Pol Gombault Noordkop 2006 3.66 6.40 880 ptn    
2 Pim Nuijen Noordkop 2006 3.86 5.64 873 ptn    
3 Gino Prins Noordkop 2006 3.36 5.43 760 ptn    
4 Tom Jansen Noordkop 2006 3.44 4.88 739 ptn    
5 Bas Kok Noordkop 2006 3.20 4.96 696 ptn    
                 
Meisjes pupillen A(1e jrs)              
1000m 10 deelnemer(s)    
1 295 Striet, Chelsea 2007 Noordkop 3.55.3      
2 298 Adriaansen, Amber 2007 Noordkop 4.16.5      
3 299 Jansen, Louise 2007 Noordkop 4.17.3      
4 300 Overgaauw, Charly 2007 Noordkop 4.28.0      
5 296 Kiekebos, Lisa 2007 Noordkop 4.31.2      
6 302 Voort, Julia van der 2007 Noordkop 4.39.1      
7 303 Rens, Lisa 2007 Noordkop 4.39.7      
8 301 Darphorn, Tara 2007 Noordkop 4.41.7      
9 304 Frederiks, Liz 2007 Noordkop 4.55.9      
10 297 Bisdonk, Vera 2007 Noordkop 5.31.7      
pl Naam vereniging geb Verspringen Kogelstoten ptn    
1 Chelsea Striet Noordkop 2007 3.81 6.42 912 ptn    
2 Amber Adriaansen Noordkop 2007 3.49 6.25 837 ptn    
3 Charly Overgaauw Noordkop 2007 3.12 5.31 704 ptn    
4 Julia van der Voort Noordkop 2007 3.35 4.52 696 ptn    
5 Tara Darphorn Noordkop 2007 2.95 4.80 635 ptn    
6 Louise Jansen Noordkop 2007 3.04 4.12 605 ptn    
7 Lisa Kiekebos Noordkop 2007 3.06 3.87 590 ptn    
8 Liz Frederiks Noordkop 2007 2.74 3.47 494 ptn    
9 Vera Bisdonk Noordkop 2007 2.30 4.44 480 ptn    
10 Lisa Rens Noordkop 2007 2.56 2.18 340 ptn    
                 
Meisjes pupillen A(2e jrs)              
1000m 6 deelnemer(s)    
1 313 Kamal Hamda, Fatia 2006 Noordkop 3.49.1      
2 314 Zimmerman, Carmen 2006 Noordkop 4.23.3      
3 311 Mahieu, Esmay 2006 Noordkop 4.23.9      
4 312 Spruit, Cleopatra 2006 Noordkop 4.28.4      
5 310 Graaf, Britt van der 2006 Noordkop 4.51.2      
6 315 Hutten, Esmee 2006 Noordkop 5.08.8      
pl Naam vereniging geb Verspringen Kogelstoten ptn    
1 Fatia Kamal Hamda Noordkop 2006 3.20 4.46 661 ptn    
2 Esmay Mahieu Noordkop 2006 2.99 3.70 562 ptn    
3 Cleopatra Spruit Noordkop 2006 3.19 3.19 560 ptn    
4 Carmen Zimmerman Noordkop 2006 2.79 3.79 529 ptn    
5 Britt van der Graaf Noordkop 2006 2.57 3.59 469 ptn    
6 Esmee Hutten Noordkop 2006 2.40 3.07 392 ptn    
                 
Jongens junioren D              
1000m 4 deelnemer(s)    
1 323 Lobles, Ioann 2004 Noordkop 3.21.2      
2 322 Kollé, Niek 2004 Noordkop 3.24.6      
3 321 Wit, Timo de 2005 Noordkop 3.58.1      
4 324 Raadgers, Ravi 2004 Noordkop 4.21.7      
pl Naam vereniging geb Hoogspringen Kogelstoten ptn    
1 Timo de Wit Noordkop 2005 1.35 6.54 838 ptn    
2 Niek Kollé Noordkop 2004 1.30 6.60 804 ptn    
3 Ravi Raadgers Noordkop 2004 1.25 6.61 769 ptn    
4 Quinn Marrenga Noordkop 2005 1.00 5.27 501 ptn    
5 Ioann Lobles Noordkop 2004 1.20   389 ptn    
                 
Meisjes junioren D              
1000m 7 deelnemer(s)    
1 326 Kollé, Isa 2004 Noordkop 3.43.5      
2 327 Smits, Lara 2004 Noordkop 4.00.1      
3 320 Brink, Yentl 2005 Noordkop 4.21.0      
4 316 Ewijk, Nieke van 2005 Noordkop 4.34.4      
5 318 Jansen, Sarah 2005 Noordkop 4.46.6      
6 319 Pijnacker, Rosanne 2005 Noordkop 4.48.2      
7 317 Quartel, Donna 2005 Noordkop 4.54.2      
pl Naam vereniging geb Hoogspringen Kogelstoten ptn    
1 Lara Smits Noordkop 2004 1.50 11.92 1234 ptn    
2 Isa Kollé Noordkop 2004 1.20 13.98 1087 ptn    
3 Zoë Terneu Noordkop 2004 1.25 10.19 958 ptn    
4 Sarah Jansen Noordkop 2005 1.15 6.13 666 ptn    
5 Nieke van Ewijk Noordkop 2005 1.10 5.99 621 ptn    
6 Donna Quartel Noordkop 2005 1.05 5.73 568 ptn    
7 Rosanne Pijnacker Noordkop 2005 0.95 5.59 486 ptn    
8 Kaylee Gielen Noordkop 2004   7.83 412 ptn    
9 Yentl Brink Noordkop 2005   5.06 245 ptn    
                 
Jongens junioren C              
pl Naam vereniging geb Hoogspringen Kogelstoten ptn    
  Jesper Pijnacker Noordkop 2003 1.40 10.01 1064 ptn    
  Ryan Steenvoorden Noordkop 2002 1.30 7.68 866 ptn    
  Yassin Kamal Hamda Noordkop 2002 1.25 6.72 775 ptn    
  Bas Tot Noordkop 2003 1.20 6.17 705 ptn    
1000m 4 deelnemer(s)    
1 334 Steenvoorden, Ryan 2002 Noordkop 3.12.8      
2 335 Kamal Hamda, Yassin 2002 Noordkop 3.24.1      
3 333 Pijnacker, Jesper 2003 Noordkop 3.53.8      
4 338 Tot, Bas 2003 Noordkop 4.15.1      
                 
Meisjes junioren C              
1000m 1 deelnemer(s)    
1 330 Wit, Suzanne de 2002 Noordkop 4.15.5      
pl Naam vereniging geb Hoogspringen Kogelstoten ptn    
1 Suzanne de Wit Noordkop 2002 1.45 7.99 1003 ptn    
2 Cindy ten Have Noordkop 2002 1.30 7.89 877 ptn    
                 
                 
                 
                 

Overlevingsloop 2017

Inschrijving is geopend.


overleven2016


Klik hier.........

Agenda Wedstrijden e.d.

30aug
2017 7:00 pm - 10:00 pm
Overlevingsloop 2017
" id="dp-module-upcoming-default-198-events-15-15-description">
18nov
" id="dp-module-upcoming-default-198-events-16-16-description">
3dec
2017 11:00 am - 11:30 am
Duincross 2017
" id="dp-module-upcoming-default-198-events-17-17-description">
31dec
2017 11:00 am - 2:00 pm
Oudejaarsloop 2017
" id="dp-module-upcoming-default-198-events-18-18-description">
17mei
" id="dp-module-upcoming-default-198-events-19-19-description">

Laatste nieuws

Lid worden ?

Wilt u lid worden van onze vereniging?
Geen probleem, inschrijfformulier invullen en
aan de trainer geven.

Formulier downloaden?

inschrijfformulier

Sponsors

Bezoekers

Vandaag 57

Gisteren 93

Laatste week 429

Laatste maand 1909

Totaal 94558